Thursday
26.05.2022
04:48
Translation
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Block title

Роман Рось - Досвід Вільного Джазу

Музика

Closed Mountains Agoraphobie RoSol

 

Проект «Closed Mountains - Закриті гори» був підготований у карпатських горах в Криворівні та Верховині з французькими та українськими музикантами - Christophe Rochrer - кларнет, бас-кларнет, Jean Quillivic - саксофони та Юрій Яремчук - саксофони. Потім відбулося кілька концертів та запис за сприяння мера міста Брест в Бретані. CD випустила російська фірма Landy Star Music/Jazzland в 2000 році, і він зібрав схвальні відгуки критиків, як диск року в жанрі імпровізаційної музики.

Проект "Agoraphobie" - відбувся в 2007 році в копальні солі Вєлічка під Краковом за сприяння Міністра культури Польщі та в рамках стипендії Gaude Polonia з моєю дружиною Зоряною Рось - спів та Юрієм Яремчуком - сопрано саксофон та бас-кларнет. Ідея такого концерту 130 метрів під землею і в акустиці копальні - показати і послухати звучання звичних для нас речей у зовсім іншому середовищі. Тиша печери дуже відрізняється від звиклої нам тиші. Вона - це справді відсутність будь-якого звуку.   

Екс скрипаль Мертвого Півня, джазмен Роман Рось разом з діджеєм і музичним продюсером з Івано-Франківська Едвардом Скрипником (Eda) cтворили неймовірно цікавий альбом в рамках проекту РоСол. Ця платівка має назву Подорож, за однією з пісень. Легкі танцювальні груви, доступна інтелектуальна чоловіча лірика, і джазові та блюзові імпровізації на скрипці та інших інструментах, а також нескладні теплі акустичні аранжування зацікавили дорослого українського слухача ще на етапі демо релізів в інтернеті.https://jazzfranco.bandcamp.com/album/jorney